Termikel Yedek Parça

250 TL VE ÜZERİ TÜM KARGOLARINIZ ÜCRETSİZ! 

Elektrikli ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön veren Termikel markası, bugün ülkemizin yanında, dünyanın 60’a yakın ülkesindeki evlere ulaşıyor.

Fırın ve ocak konusunda edindiği tecrübe ve teknik bilgi birikimi ile sektörde birçok üreticinin örnek aldığı Termikel ürünleri sürekli olarak geliştirilmektedir. Sahiplendiğimiz markamız ile birlikte yeniden yapılanmamız sonucunda, yılların tecrübesi ile bundan sonraki ana yatırım alanımız AR-GE ve tasarım olacaktır. "Yeni nesil üretim” stratejimiz ile hedefimiz, büyümek ve ürün yelpazemizi sürekli geliştirmektir.

Termikel Beyaz Eşya olarak, müşterilerimize her zaman samimi ve çözüm odaklı hizmet deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Türkiye genelinde 444 0 493 numaramızdan, haftanın 6 günü, 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.Satış sonrası hizmetler işletimi konusunda geliştirmiş olduğumuz yazılım ile işleri kolaylaştırıyor, zamandan ve maliyetten tasarruf sağlıyoruz.

Müşterilerimizle teknolojinin imkân sağladığı tüm kanallardan iletişim kurmaktayız. Termikel Müşteri danışma hattı, 250 yetkili profesyonel servisimiz, sosyal medya, web sitemiz iletişim kurduğumuz ana kanallardır.

Üretimimizin tamamı Türkiye’de konularında uzmanlaşmış ve profesyonelleşmiş fabrikalarda ortak çalışmalarla yaptırılmakta, imalatın her aşamasında kontrol ekiplerimiz tarafından test edilmektedir. Ürünlerimiz, yurt içinde muhtelif şehirlerde bulunan satış bayilerimiz ve yurt dışında başta İngiltere, Almanya, İtalya, Rusya, Kırgızistan ve Uruguay’da bulunan satış temsilcilerimiz ve e-ticaret kanalı ile tüketicilere ulaştırılmaktadır.